HomePortfolio

Nasze Portfolio

Poniżej przedstawiamy kilka filmów naszego autorstwa, które mamy nadzieję rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości i pozwolą podjąć decyzję, że ekipa filmowa, której szukacie to właśnie my.
All

Muzeum mieści się w klasycystycznym pałacu z końca XVIII wieku, należącym do pereł polskiej architektury. Jest on dziełem wybitnego architekta Stanisława Zawadzkiego. Zbudowany na planie podkowy, posiada monumentalny portyk joński, neopalladiańskie arkadowe galerie, strojne panoplia oraz charakterystyczne oficyny z łamanymi dachami, będącymi echem wzorów z chińskich pagód. Sztukaterie wykonał Michał Ceptowski, a malowidła we wnętrzach pałacu – Antoni i Franciszek Smuglewiczowie.

Beautiful bride in a long white dress. Handsome groom in a black suit. Couple in a summer park
Elegant bride in a white dress and veil. Handsome groom in a blue suit. Couple in a summer park
Beautiful young wedding couple at the shore
Wedding ceremony. Elegant wedding couple kissing near wedding arch. Black and white photo of bride and groom in love
Wedding couple. Silhouete of kissing bride and groom
Wedding kiss. Happy wedding couple kissing after wedding ceremony. Beautiful bride and groom in love
Happy wedding couple embracing and smiling after wedding ceremony near castle. Elegant bride and groom with wedding bouquet

Teledysk ślubny to aktualnie bardzo modna forma filmowania Pary Młodej w tym dniu. Pomimo krótkiej formy, posiada ogromny potencjał. W zależności od preferencji Młodych, film może być utrzymany w romantycznym klimacie, ale może być też w stylu glamour, retro czy jakimkolwiek o jakim tylko zamarzycie. Wspólnie możemy zrobić prawie wszystko.

Castle in Gołuchów, Wielkopolska ( Greater Poland ) tourist attraction.

Gołuchów należał pierwotnie do rodu Toporczyków, od których w 1408 r. odkupił go Iwan z Karnina, protoplasta rodziny Wieniawitów Leszczyńskich. Data budowy zamku nie została jednak do końca wyjaśniona. Jedni badacze twierdzą, iż powstał on w 1560 r. z inicjatywy Rafała IV Leszczyńskiego, jednak istnieją wzmianki o istnieniu w Gołuchowie fortalicji już w 1444 r.

zamek-w-kole2
Zamek w Kole
created by dji camera
Zamek w Kole

Nagrane 08.01.2022. Na zachodnim brzegu Warty w odległości kilometra od miasta znajdują się ruiny zamku królewskiego. Został wzniesiony około roku 1362 za czasów króla Kazimierza Wielkiego. Jego zadaniem była ochrona środkowej Wielkopolski przed najgroźniejszym wówczas wrogiem Polski Zakonem Krzyżackim. Przy jego budowie wykorzystano naturalne warunki obronne. Zamek powstał na sztucznym wzniesieniu w zakolu Warty która w tym miejscu dawniej płynęła kilkoma odnogami. Powodowało to że w pewnych miesiącach znajdował się praktycznie na wyspie choć przyjmuje się że otaczała go fosa.

https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/Addison-logo-2.png

Stwórzmy coś razem

Wskaż nam zadanie i pozwól Nam stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego
Social media