Teledyski ślubne i reportaże weselne

„W życiu piękne są tylko chwile” i to właśnie owe krótkie chwile (oby było ich jak najwięcej) są dla nas motorem do działań, dzięki którym możemy przenosić góry.

ZACHWYĆ RODZINĘ I ZNAJOMYCHTeledysk ślubny

Ślub, to jeden z najpiękniejszych momentów naszego życia, chwile do których szykujemy się wiele tygodni, miesięcy, a czasem nawet lat, do których wracamy w snach, wspomnieniach i słodkich opowieściach. To właśnie dlatego jednym z najważniejszych elementów planowania tego dnia, powinna być dbałość o pieczołowite jego utrwalenie.

Krok 1
Wybór miejsca nagrywania klipu. Do dyspozycji mamy wiele możliwych lokacji.
Krok 2
Wybór gatunku oraz utworu, który zostanie dodany przy montażu. Utwory instrumentalne lub wybrane piosenki.
Krok 3
Nagranie tańczącej pary. Stosowane są ujęcia dynamiczne z powietrza (dron) oraz z ziemi.
Krok 4
Montaż filmu i przedstawienie finalnego efektu.
Wedding ceremony. Elegant wedding couple kissing near wedding arch. Black and white photo of bride and groom in love

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMITeledysk ślubny

KWINT ESENCJA CAŁOŚCIWidowiskowe uzupełnienie

Forma uwiecznienia najpiękniejszych chwil w Waszym życiu to trudna decyzja. Najbardziej popularną formą zapisu ślubu oraz wesela jest oczywiście tradycyjny film ślubny. To dokładny zapis Mszy Świętej podczas, której powiedzieliście sobie TAK. Oprócz niewątpliwej wartości sentymentalnej dla Pary Młodej, długość samego finalnego dzieła może być trudna do zaprezentowania w całości gościom weselnym, przyjaciołom czy innym bliskim, którzy chcieliby wrócić do tamtych chwil lub z jakichś powodów nie mogli nam towarzyszyć w tym przepięknym dniu. To właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszy się Reportaż Ślubny (ok. 45-60 min) czy też teledysk ślubny (ok. 3-5 min), które w bardziej zwięzły, a tym samym dynamiczny sposób ukazują większość najbardziej magicznych momentów z pamiętnego dnia.

Opcja 1
Nagranie filmu na nośnik trwały oraz rozesłanie do znajomych w formie zaproszenia.
Opcja 2
Stworzenie całej playlisty utworów. Wymaga nagrania w co najmniej kilku lokalizacjach.
Opcja 3
Film może być także sporządzony podczas wesela. Pamiętać należy, że pogoda w trakcie dnia zdjęciowego może uniemożliwić nagrania z powietrza.
Opcja 4
To też niesamowita zabawa oraz niezwykłe przeżycie. Można także zaangażować inne osoby.

FILM NA CAŁE ŻYCIEMuzyka

Teledysk – jak sama nazwa wskazuje – to nie tylko film, ale także, a może przede wszystkim muzyka. Dobór utworu/ ów jest najistotniejszym elementem wpływającym na ostateczny kształt tego rodzaju zapisu.  Źle dobrane mogą zepsuć cały misternie stworzony plan poszczególnych elementów scenariusza. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniej ekipy filmowej, która podpowie utwory i tła muzyczne idealnie współgrające z atmosferą i klimatem Państwa Ślubu i Wesela. W naszej ofercie dostają Państwo nie tylko magiczny scenariusz Waszego cudownego dnia, ale także najwyższej klasy doradztwo w dziedzinie niebanalnych utworów muzycznych, które poruszą każdego. Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie, gdyż zdajemy sobie sprawę, że miłość i ulubione utwory Par, stanowią nieodłączny element wymarzonego filmu.
Happy wedding couple embracing and smiling after wedding ceremony near castle. Elegant bride and groom with wedding bouquet

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMITeledysk ślubny

Marki sprzętu oraz oprogramowania, które używamy do pracy.

https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/apple.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/dji.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/nikon.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/premiere.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/pgytech.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/adobe.png
Beautiful bride in a long white dress. Handsome groom in a black suit. Couple in a summer park

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMITeledysk ślubny

FILM NA CAŁE ŻYCIEScenariusz

To coś co nas wyróżnia spośród ofert innych fotografów. Nie oferujemy utartych, wielokrotnie powielanych szablonów, a indywidualne podejście do Pary, dzięki czemu wspólnie tworzymy klip, który jest odzwierciedleniem pragnień Państwa Młodych.
Podczas naszego spotkania twarzą w twarz przedstawimy Wam konkretną propozycję scenariusza, jaki będziemy realizować podczas ślubu oraz wesela. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły – bo tak jak wspomnieliśmy powyżej – nie działamy szablonowo. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każda para chce nad takimi rzeczami spędzać masy czasu – od tego jesteśmy MY!

FILM NA CAŁE ŻYCIEReportaż ślubny

To doskonałe uzupełnienie teledysku. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy ofertę, w której teledysk jest uzupełnieniem kilkudziesięciominutowego reportażu. To o wiele bardziej dynamiczna, niż kilkugodzinny film weselny, forma uwiecznienia chwil, przez co oglądanie Ślubu i Wesela będzie czystą przyjemnością. Tutaj także istotną rolę odgrywa tło muzyczne, które płynnie przeplata się z dźwiękiem, dialogami, rozmowami zasłyszanymi w  tym dniu.
Zachęcamy do obejrzenia stworzonego przez nas teledysku, który i tak stanowi tylko małą próbkę naszych możliwości.
Elegant bride in a white dress and veil. Handsome groom in a blue suit. Couple in a summer park

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMITeledysk ślubny