Pasja do filmowania

„ Prawdziwa pasja, która płonie w twojej duszy, to taka, której nigdy nie można zgasić”. I to właśnie pasja do oglądania świata z lotu ptaka zainspirowała nas do stworzenia projektu, w którym świat utrwalamy przeważnie z tej perspektywy.

KOLORY WYDOBYTE Z SZAROŚCIWyjątkowe z codzienności

Żyjemy w zurbanizowanym świecie, w którym wydawałoby się brak zieleni i koloru, jednak wrażenie to znika, gdy przy pomocy drona wznosimy się ponad stan rzeczy. Wtedy to właśnie, naszym oczom ukazuje się świat, o którego istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Bardziej zielony niż nam się zdawało, a to co jeszcze przed chwilą było czymś całkiem przyziemnym, z lotu ptaka zyskuje status prawdziwej ciekawostki. Nieraz spotkaliśmy się z reakcjami zachwytu nad czymś co było czyimś sąsiedztwem.

Abandoned carousel park and panorama of Elektrenai city. This abandoned park is in Elektrenai city in Lithuania, but feels like being in Chernobyl. Drone photo.

VIEW MORE OUF OURProjects

Krok 1
Obejrzenie masy ciekawych miejsc
Krok 2
Wstępne przygotowanie ujęć do wykonania
Krok 4
Dotarcie na miejsce i realizacja krok po kroku listy ujęć
Krok 4
Montaż filmu z muzyką
Ruins of a castle, Ogrodzieniec fortifications, Poland.

JURA KRAKOWSKO - CZĘSTOCHOWSKAZamek w Ogrodzieńcu

Romanesque castle tower - one of the oldest buildings in Lublin, Poland

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIEWieża zamkowa w Lublinie

Castle in Gołuchów, Wielkopolska ( Greater Poland ) tourist attraction.

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIEZamek i muzeum w Gołuchowie

CZYM SIĘ ZAJMUJEMYNasze usługi

Oferujemy szeroki zakres usług w dziedzinie filmowania i montażu imprez okolicznościowych, filmów promocyjnych, a także z zakresu tworzenia stron internetowych i sklepów online.

Reportaże weselne
Kilkudziesięciominutowe (45-60 min) nagrania dokumentujące najpiękniejsze momenty Ślubu i Wesela. Dynamiczne i nowoczesne udokumentowanie tego dnia, będące wspaniałą alternatywą dla kilkugodzinnego, tradycyjnego filmu weselnego.
Teledyski weselne
Kilkuminutowe, zmontowane z muzyką nagranie najbardziej spektakularnych ujęć z dnia ślubu. Teledysk ślubny stanowi wspaniałe uzupełnienie reportażu ślubnego.
Filmowanie dronem
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych dronów i umiejętnościom operatorskim sfilmujemy i zmontujemy krótki materiał filmowy obiektów komercyjnych, zabytków, nieruchomości itp.
Fotografowanie dronem
Zastosowanie zdjęć z perspektywy lotu ptaka to bardzo nowoczesna forma uatrakcyjnienia stron internetowych obiektów komercyjnych, imprez okolicznościowych, zabytków, nieruchomości itp.
Filmy promocyjne
Kilkuminutowe, zmontowane z muzyką nagranie najbardziej spektakularnych ujęć z danego wydarzenia lub przedstawiające obiekt hotelarski, sportowy lub inny. Coś obok czego nikt nie przejdzie obojętnie.
Prezentacje nieruchomości
Skierowane do deweloperów, agentów nieruchomości lub po prostu sprzedających którzy chcą w oryginalny sposób zaprezentować oferowane przez siebie nieruchomości.
Strony internetowe
Posiadamy niewyczerpane źródło materiałów foto oraz filmowych, a także profesjonalnych copywriterów, dzięki czemu tworzymy strony w sposób kompleksowy.
Sklepy internetowe
Stworzymy wyróżniający się w sieci sklep internetowy od podstaw. Rozwiązanie, które nie będzie wymagać skomplikowanych umiejętności i szybko pozwoli podnieść wyniki finansowe firmy.