Kalkulator – nieruchomości

Dla Twojej wygody udostępniamy kalkulator kosztów. Są to wstępne wyliczenia, aby się zorientować. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z Nami bezpośrednio.

Filmowanie i fotografowanie nieruchomości

Filmik promocyjny. W skład usługi wchodzą: filmowanie z powietrza przy użyciu drona (ujęcia obiektów, otoczenia, sąsiedztwa lub najciekawszych miejsc w pobliżu), zdjęcia oraz muzyka, która zostanie w procesie montażu przyjemnie wkomponowana w obraz. Film zazwyczaj trwa tyle, ile średnio trwa utwór muzyczny czyli 2-4 minuty. Stosowany jest tzw. Color Grading oraz filtry by obraz był jak najbardziej interesujący dla odbiorców.

Filmowanie dronem. W skład usługi wchodzą: film z powietrza przy użyciu drona (ujęcia obiektów, otoczenia, sąsiedztwa lub najciekawszych miejsc w pobliżu) w jakości, ilości oraz długości ustalonej z klientem. Post-produkcyjne uzupełnienie filmu o informacje tekstowe oraz efekty wizualne. Retusz obrazu czyli Color Grading wraz z zastosowaniem odpowiedniego filtru obrazu do okoliczności.

Fotografowanie dronem. W skład usługi wchodzą: zdjęcia wykonane z powietrza przy użyciu drona w ustalonej ilości, jakości wraz z retuszem graficznym.

Prezentacja nieruchomości. Jest to nowoczesna forma prezentacji filmowej wewnątrz oraz zewnątrz nieruchomości (także przy użyciu drona) wraz z prezentacją otoczenia z jak najlepszej perspektywy. Klient otrzymuje prezentacje multimedialną z filmem oraz muzyką.

1
3 zdjęcia z obróbką są gratis do filmu

Usługi dodatkowe

1
liczba podkładów muzycznych

Montaż

Wersje montażu w przypadku np. różnych podkładów muzycznych mogą być każdorazowo dopasowane. Domyślnie jest jedna wersja montażu filmu niezależnie od wykorzystanych utworów muzycznych. W przypadku różnych lokacji – zdjęcia są montowane do uzyskania jednego filmu. Opcjonalnie można wykonać różne filmy z różnymi utworami – każdy traktowany jako kolejna wersja montażu. Przykładowo: Jeżeli chcesz mieć 3 zupełnie różne filmy/wersje montażowe z różnych miejsc i z różnymi utworami zaznacz 3.

1
Razem zł
man and calculator and  money,documents,cup of coffee on wooden table
Krok 1
Zastanów się
nad lokalizacjami
lub skorzystaj z
naszych uwag
Krok 2
Wstępnie rozeznaj
się w kosztach
projektu
Krok 3
Zaplanujmy dni
zdjęciowe, aby
okoliczności były
odpowiednie
Krok 4
Ciesz się ze
wspaniałego
filmiku
promocyjnego
Pamiętaj
Im bardziej skomplikowany
projekt tym więcej może
wymagać Twojego udziału
oraz czasu
Pamiętaj
Jesteśmy tu
po to aby
Ci pomóc