O nas

Jesteśmy pasjonatami, którzy tworzą idealnie uzupełniający się duet nie tylko w życiu codziennym, ale także podczas wspólnych projektów.

MÓZG PROJEKTÓWReżyser Anna

Ona to artystyczna dusza, która swą kreatywnością spokojnie obdzieliłaby kilka innych osób. To właśnie dzięki Jej pomysłom On wie, w jakim kierunku będą podążać w danym projekcie. Fotograficzne oko, wizja oraz lekkie pióro to żelazna trójka. Jeśli dodać do tego perfekcjonizm, profesjonalizm i umiejętności to właśnie MY, projekt SAVRANN, dzięki któremu będziecie mieli Państwo najpiękniejsze, filmowe pamiątki wydarzeń, które chcecie zapamiętać. Directed by Anna to jej znak rozpoznawczy.

https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/rezyser1-scaled.jpg

READ MORE ABOUT OURConcept

https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/operator-scaled.jpg

VIEW PROJECTS IN OURPortfolio

REALIZACJA WIZJIOperator / Montażysta

On to perfekcjonista w każdym calu, który swój perfekcjonizm przekuwa w wielogodzinną pracę nad filmami. To dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom edytorskim Jego kompozycje wyróżniają się na tle innych o podobnej tematyce. Od najmłodszych lat zajmował się tym hobbystycznie, aż stało się to jego pasją w życiu oraz w pracy.

Marki sprzętu oraz oprogramowania, które używamy do pracy.

https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/apple.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/dji.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/nikon.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/premiere.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/pgytech.png
https://savrann.pl/wp-content/uploads/2022/01/adobe.png
Filmy promocyjne
Kilkuminutowe, zmontowane z muzyką nagranie najbardziej spektakularnych ujęć z danego wydarzenia lub przedstawiające obiekt hotelarski, sportowy lub inny. Coś obok czego nikt nie przejdzie obojętnie.
Prezentacje nieruchomości
Skierowane do deweloperów, agentów nieruchomości lub po prostu sprzedających którzy chcą w oryginalny sposób zaprezentować oferowane przez siebie nieruchomości.
Strony internetowe
Posiadamy niewyczerpane źródło materiałów foto oraz filmowych, a także profesjonalnych copywriterów, dzięki czemu tworzymy strony w sposób kompleksowy.
Sklepy internetowe
Stworzymy wyróżniający się w sieci sklep internetowy od podstaw. Rozwiązanie, które nie będzie wymagać skomplikowanych umiejętności i szybko pozwoli podnieść wyniki finansowe firmy.
Reportaże weselne
Kilkudziesięciominutowe (45-60 min) nagrania dokumentujące najpiękniejsze momenty Ślubu i Wesela. Dynamiczne i nowoczesne udokumentowanie tego dnia, będące wspaniałą alternatywą dla kilkugodzinnego, tradycyjnego filmu weselnego.
Teledyski weselne
Kilkuminutowe, zmontowane z muzyką nagranie najbardziej spektakularnych ujęć z dnia ślubu. Teledysk ślubny stanowi wspaniałe uzupełnienie reportażu ślubnego.
Filmowanie dronem
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych dronów i umiejętnościom operatorskim sfilmujemy i zmontujemy krótki materiał filmowy obiektów komercyjnych, zabytków, nieruchomości itp.
Fotografowanie dronem
Zastosowanie zdjęć z perspektywy lotu ptaka to bardzo nowoczesna forma uatrakcyjnienia stron internetowych obiektów komercyjnych, imprez okolicznościowych, zabytków, nieruchomości itp.